Melon Clinic Fizjoterapia

image image
image
image

Sieć licencjonowanych klinik specjalizujących się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń narządu ruchu.

W naszych placówkach kładziemy nacisk na leczenie dostosowane do diagnozy, dlatego żaden pacjent nie opuści naszej kliniki bez ustalonego rozpoznania. Każdy, kto nam zaufa jest szczegółowo badany, diagnozowany i informowany o przyczynie występowania objawów oraz uzyskuje pełną wiedzę na temat możliwości i sposobów leczenia./p>

  • Sieć praktyk
  • Spersonalizowane leczenie
  • Edukacja pacjentów
  • Kompleksowa opieka

Nasz specjalista.

Adrian Woźny wiedział, że chce być fizjoterapeutą od 7 roku życia, kiedy po raz pierwszy miał okazję oglądać swojego Ojca podczas pracy z pacjentem. Zainteresowanie medycyną zaszczepił w nim również Dziadek, który w wieku 90 lat nadal prowadzi swoją praktykę lekarską. Jako sportowiec, już w liceum wiedział, że w pracy będzie chciał zajmować się narządem ruchu i dążył do pogłębiania swojej wiedzy od pierwszego roku studiów. .

Od 2008 roku prowadzi swoją prywatną praktykę, diagnozując i lecząc pacjentów w klinikach w Sieradzu i w Łodzi. Do 2016 roku był asystentem dr Stengerta, pracując w Klinice Schorzeń Kręgosłupa i Kończyn w Poznaniu. Jest instruktorem i wykładowcą w Międzynarodowym Instytutu McKenzie’go.

image

Mgr Adrian Woźny

Dyplomowany Terapeuta i Instruktor w Międzynarodowym Instytucie McKenziego.