Zabiegi na okolice oczu

Wypełnienie zmarszczek w okolicach oczu

Przeprowadzamy, takie zabiegi jak:

Zalety zabiegów

Naszym pacjentkom polecamy w szczególności zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz botoksu. Kwas hialuronowy podawany w okolice oczu nie tylko skutecznie wygładza zmarszczki, ale również niweluje cienie i zasinienia w obrębie oczodołów. Botoks natomiast oprócz działania wypełniającego przeciwdziała marszczeniu się i fałdowaniu skóry wokół oczu – dzięki czemu pozostaje ona gładka na długi czas! Zabiegi te dają natychmiastowy efekt, które utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

W naszej klinice wykonujemy również zabiegi mezoterapii igłowej osoczem bogatopłytkowym na okolice oczu oraz zabiegi mezoterapii igłowej na okolice oczu z wykorzystaniem różnorodnych składników aktywnych, witamin i aminokwasów przeznaczonych do delikatnej i wiotkiej skóry.

Modelowanie i ujędrnianie twarzy 

Modelowanie i ujędrnianie twarzy

Kiedy wraz z upływem lat owal twarzy traci swoją objętość, warto sięgnąć po sprawdzone metody, jakie daje nam współczesna medycyna estetyczna. Wszystkim naszym Pacjentkom polecamy profesjonalne zabiegi modelowania twarzy, które w zauważalny sposób:

Skuteczne i bezpieczne wypełniacze

Zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy pozwalają skutecznie i szybko odmłodzić twarz. W naszej klinice stosujemy wypełnienia substancjami, które w sposób naturalny występują w organizmie człowieka, a na skutek upływu lat ich ilość znacznie maleje, co powoduje powstawanie zmarszczek. Do substancji tych należy m.in. kwas hialuronowy, który ma silne właściwości wypełniające, antyoksydacyjne oraz stymulujące. Podając kwas hialuronowy w głąb skóry, jesteśmy w stanie w bezpieczny i prosty sposób wypełnić zmarszczki, poprawić owal twarzy oraz ujędrnić skórę. W naszej klinice pracujemy wyłącznie na preparatach najlepszych światowych firm, które odznaczają się bardzo wysoką tolerancją przez organizm oraz doskonale integrują się z tkankami skórnymi.

Wypełnianie bruzd i modelowanie twarzy

Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego za pomocą cienkiej igły w miejsce, które wymaga wypełnienia. Aby zapewnić jak największy komfort naszym Pacjentkom, przed zabiegiem na skórę nakładany jest krem znieczulający – dzięki temu zabieg jest niemal bezbolesny. Efekty modelowania twarzy z użyciem wypełniaczy widoczne są błyskawicznie i utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

Zabieg PRX-T 33

PRX-T 33 to bezbolesny i skuteczny zabieg bez użycia igieł. Polega on na kilkukrotnemu wmasowaniu w skórę specjalnego żelu zawierającego TCA 33% oraz H202. Polecamy go osobom, które chcą poprawić napięcie skóry twarzy i ciała. Skóra po zabiegu jest wygładzona, a drobne zmarszczki wyraźnie zmniejszone. Zabieg PRX-T 33 ze względu na swoja mała inwazyjność można stosować również w lecie.