Anna Wojna - Woźny

image

lek. stom. Anna Wojna - Woźny

Chirurgia / Protetyka

Zawodowo - lekarz dentysta Anna Wojna-Woźny. Dyplom uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM - CSW w Łodzi, gdzie następnie pracowała w Poradni Chirurgii Stomatologicznej, zdobywając doświadczenie z zakresu tej dziedziny, jej największym zainteresowaniem jest chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna i protetyka stomatologiczna. Poszerza i rozwija swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. 

Prywatnie - miłośniczka gór, wspinaczek górskich, podróży, zwierząt (szczególnie kotów). W wolnych chwilach czyta, popijając kawę z czekoladą;)

Zadowolenie pacjenta daje jej dużą satysfakcję, dlatego ważne jest rzetelne i kompleksowe podejście do każdego przypadku. W dobie dentofobii - strachu przed dentystą - szczególną radość sprawia jej uśmiech pacjenta i zmiana jego podejścia do leczenia stomatologicznego po zakończonej wizycie