Ginekologia

„Dlaczego wybrałam ginekologię? Bo mogę pomagać kobietom i prowadzić ciążę. Uwierzcie mi – to najpiękniejsze, co może przytrafić się lekarzowi.” – powtarza jak mantrę, nasz lekarz-ginekolog, Agata Kołodziejczyk-Melon.

Pewnie masz duże wymagania, co do wizyty u ginekologa – i słusznie. To zdecydowanie nie jest jedna z tysiąca wizyt u lekarza rodzinnego. Natomiast na pewno jest to wizyta intymna. Dlatego twój komfort i poczucie bezpieczeństwa powinny być najważniejsze – DLA NAS SĄ.

Agata Kołodziejczyk-Melon ginekologią i położnictwem zajmuje się od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywała w Szpitalu Matki Polki w Łodzi i Zduńskowolskim Szpitalu Powiatowym. Od początku kariery zaufało jej już blisko 20 000 pacjentek, a 300 ciąży poprowadziła od początku do końca.

„Zdecydowałam się zmienić mojego lekarza-ginekologa i trafiłam do Pani Agaty Kołodziejczyk-Melon. To była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Profesjonalizm, takt, życzliwość. Sama klinika nowiutka, sprzęt najwyższej klasy. W końcu czuję się komfortowo… A stres zniknął! Polecam!” – pisze Pani Jolanta na naszej stronie na facebooku.

Wiemy, że pierwsza wizyta może być stresująca. Wiemy też, że wcale nie musi. Gwarantujemy profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa, doskonale wykwalifikowany personel i zero stresu.

Zapraszamy do Melon Clinic!

Dlaczego warto wybrać się na wizytę do ginekologa?

W naszej klinice dbamy o to, żeby każda z pacjentek czuła się jak najbardziej komfortowo. Uważamy, że indywidualne podejście to podstawa...

Profilaktyka, czyli dlaczego tak ważne są regularne badania

Mimo XXI wieku, wciąż niestety trzeba przypominać o konieczności badań profilaktycznych. Na polu edukacji seksualnej, czy chorób narządów rodnych mamy...

Jak wygląda prowadzenie ciąży? Jak ją rozpoznać?

Główną oznaką jest spóźniający się okres po odbytym stosunku seksualnym bez zabezpieczenia. Zweryfikować to pozwalają również testy ciążowe dostępne...

Agata Kołodziejczyk-Melon leczy pacjentki już od 10 lat. Zaufało jej już ponad 20 000 kobiet w różnym wieku.

„Wiem jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfort pacjentów, szczególnie podczas wizyt w gabinecie ginekologicznym. Dlatego moje pacjentki są pod stałą opieką, bez względu na godzinę. Nie ma nic lepszego jak kobieta pomaga kobiecie – nazywam to powołaniem.”

Bez względu z jakim problemem przyjdziesz – w Melon Clinic zaopiekujemy się Tobą kompleksowo i profesjonalnie.