Jak ważne jest doświadczenie lekarza prowadzącego leczenie?

Państwa zadowolenie po wyjściu z gabinetu jest najlepszym, co może spotkać lekarza prowadzącego. To dla Was dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się komfortowo podczas zabiegu. To dla Was cały czas się szkolimy i rozwijamy.

Gdybyście mieli Państwo wybierać to udalibyście się na wizytę do początkującego stomatologa czy takiego z wieloletnim doświadczeniem?

Lek. stom. Natalia Bednarek ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Jej specjalność to stomatologia zachowawcza. Cały czas szkoli się z zakresu implantologii a także chirurgii stomatologicznej. Aktualnie kończy staż w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Pani doktor kocha swoją pracę i cieszy się ze skutecznego pomagania innym. Pani doktor Bednarek zaufało blisko 3 tys. pacjentów.

„Do Pani doktor trafiłam z polecenia. Miałam do wyleczenia dwa zęby. Od razu spodobało mi się to, że Pani doktor mówiła konkretnie i przede wszystkim zrozumiałym dla mnie językiem. Dwa zęby udało się wyleczyć podczas jednej wizyty. Empatia i ciepło doktor Bednarek sprawiły, że przychodzę regularnie na wizyty co pół roku. „ – opowiada jedna ze stałych pacjentek Melon Clinic.

Doświadczenie w połączeniu z pasją do zawodu to sukces przeprowadzanych zabiegów. Niezależnie od tego czy macie Państwo do wyleczenia zęba z próchnicy czy też konieczne jest leczenie zęba kanałowo, warto abyście udali się do zaufanego stomatologa.

Zaufanie nie trudno zdobyć. Najtrudniej jest je utrzymać. W Melon Clinic robimy wszystko, aby raz zdobyte zaufanie potęgowało przez lata.
W Melon Clinic oferujemy Państwu kompleksową opiekę profilaktyczną oraz szeroki wachlarz usług leczniczych. Naszym priorytetem jest poprawa Waszego samopoczucia poprzez przywrócenie odpowiedniej estetyki Państwa uzębienia.

Macie Państwo pytania dotyczące stomatologii zachowawczej? Chcielibyście umówić się na wizytę konsultacyjną? Zapraszamy już dziś do kontaktu z Melon Clinic – nasi specjaliści odpowiedzą Państwu na nurtujące Was pytania a także rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zdrowe zęby – to zdrowe ciało.