Czy leczenie z zakresu stomatologii ogólnej jest dla mnie?

Coraz więcej świadomych osób dba o zdrowie swojego uzębienia. Ma to wpływ na zdrowie całego organizmu, estetykę uśmiechu a także wygląd twarzy. Wczesne wykrycie problemu w stomatologii pozwoli Państwu na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Stomatologia ogólna oferuje Państwu leczenie z zakresu usuwania zmian próchnicowych a także odtworzenia naturalnego wyglądu i funkcji żucia. Są to rozwiązania dla każdego z Państwa. Dla młodszych i starszych, dla samotnych, par i całych rodzin. Mamy wspólny cel – sprawić, aby każdy z Państwa wyszedł z gabinetu ze zdrowym i pełnym uśmiechem.

„Kiedyś do naszego gabinetu przyszedł niewidomy 77 - letni pacjent. Skarżył się na ból kości żuchwy na dole. Zanim do nas trafił, przez kilka miesięcy był odsyłany od gabinetu do gabinetu. Ze względu na stan zdrowia i wiek pacjenta nikt nie chciał podjąć się leczenia. Bez namysłu skierowałam Pana na zdjęcie panoramiczne. Okazało się, że powodem silnych bólów jest niepoprawnie wyrżnięta ósemka. Dalszym leczeniem pacjenta zajął się nasz chirurg szczękowo – twarzowy. „ - opowiada lek. stom. Marta Skonieczka - absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Przypadek pacjenta opowiedziany przez panią doktor to jeden z wielu. Gabinet Melon Clinic jest gabinetem bez barier. Zamiast dyskryminować i poddawać się – my myślimy nad rozwiązaniami i działamy. Chcemy Państwu pomagać.

„Mój 6-letni syn nie wyobrażał sobie wizyty u stomatologa. Każda próba wybrania się do gabinetu kończyła się płaczem. Do gabinetu Melon Clinic również przyszedł ze łzami w oczach. Trafiliśmy na panią doktor Martę Skonieczkę. Dzięki jej cierpliwości, empatii a także poczuciu humoru mojemu synowi udało się wyleczyć ząbki. Po wizycie u pani doktor wychodził uśmiechnięty i zadowolony.” – opowiada mama jednego z młodszych pacjentów gabinetu Melon Clinic.

W gabinecie Melon Clinic każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Każde leczenie poprzedzone jest wywiadem lekarskim, aby poznać problem i oczekiwania pacjenta. Bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie pacjenta z uzyskanego efektu są dla nas najważniejsze.

Zapraszamy na konsultację stomatologiczną do gabinetu Melon Clinic już dziś!