Dlaczego warto wybrać się na wizytę do doktor Agaty Kołodziejczyk-Melon?

W naszej klinice dbamy o to, żeby każda z pacjentek czuła się jak najbardziej komfortowo. Uważamy, że indywidualne podejście to podstawa, bez której nie ma mowy o zbudowaniu jakiegokolwiek zaufania.

Profesjonalizm zaczyna się od kadry - jej doświadczenia, umiejętności, ale także życzliwości i taktu. Każdej pacjentce staramy się poświęcić tyle czasu, ile potrzebuje, tak by ograniczyć stres i zagwarantować bezpieczeństwo.

Gdybyśmy mieli wskazać czynniki, bez których nie może być mowy o jakimkolwiek komforcie pacjentek byłyby to:

1. Profesjonalna i doświadczona kadra.
2. Wysokiej jakości, specjalistyczny sprzęt.
3. Życzliwość i ciepła atmosfera

W Melon Clinic dbamy o wszystkie te punkty w równym stopniu, o czym ciągle przekonują się nasze pacjentki. Pani Marta na wizytę ginekologiczną przyszła do nas w październiku ubiegłego roku:

“Klinika przepiękna, nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt, wszystko pachnie nowością. Ale najważniejsza świetna kadra - polecam z całego serca zwłaszcza p. Agatę Kołodziejczyk-Melon. Uważna, profesjonalna i naprawdę przemiła. Wykonuje wszystkie konieczne i profilaktyczne badania, wyczerpująco odpowiada na pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości i obawy. Podczas wizyty ma się poczucie, że jest się rękach nie tylko doskonałego fachowca, ale i życzliwego człowieka.” – pisze Pani Marta na naszej stronie na Facebooku.

Nie da się ukryć, że jakość sprzętu wpływa znacząco na komfort badanych, dlatego w Melon Clinic korzystamy z najnowocześniejszych aparatów ultrasonograficznych. Jest to bardzo istotne szczególnie w przypadku pacjentek w ciąży - USG jest badaniem rekomendowanym.

Masz więcej pytań? Zadzwoń do nas i umów się na pierwszą wizytę. Gwarantujemy, że nie zmienisz już swojego lekarza!