Jakie umiejętności i doświadczenie w zakresie leczenia implantologicznego posiada doktor Piotr Melon

Doktor Piotr Melon ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Umiejętności w zakresie leczenia implantologicznego zdobył w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. To właśnie tam od 12 lat pracuje pod kierunkiem doktora nauk medycznych Jerzego Foczpańskiego, jednego z pionierów leczenia implantologicznego w Polsce.

W ciągu tych 12 lat doktor Piotr Melon przeprowadził z sukcesem ponad 3500 zabiegów wszczepienia implantu. Ze względu na bogate doświadczenie i wszechstronne umiejętności w zakresie leczenia implantologicznego, często uczestniczy w zabiegach innych lekarzy implantologów jako instruktor lub konsultant.

Potwierdzenie umiejętności i kompetencji doktora Piotra Melona stanowi również fakt, że na początku 2016 roku Zarząd polskiego dystrybutora renomowanych implantów stomatologicznych ALPHA BIO TEC zaproponował mu współpracę w charakterze konsultanta ds. leczenia implantologicznego.

W ramach tej współpracy doktor Piotr Melon wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie prowadzenia leczenia implantologicznego lekarzy stomatologów w całej Polsce. Jest również współautorem programu oraz częstym wykładowcą i instruktorem na szkoleniach z zakresu leczenia implantologicznego organizowanych przez firmę ALPHA BIO POLSKA.

Ze względu na doświadczenie, umiejętności oraz wysoki standard wykonywanych zabiegów, na leczenie implantologiczne u doktora Piotra Melona często decydują się również pacjenci spoza granic Polski, nawet z Australii.

Pacjenci szczególnie cenią sobie konsultacje implantologiczne u doktora Piotra Melona, podczas których uzyskują konkretne informacje, przekazane w rzeczowy sposób.